Čištění automobilů

Zvláště po zimě jsou naše automobily velmi znečištěné, koberečky plné agresivní soli, sedačky plné různých nečistot a skvrn. Ani provoz v létě není o nic méně šetrný, dovolená se také dokáže podepsat na interiéru vozidla. Máte-li rádi pořádek a čisté auto pro sebe, spolujezdce či klienty, připravili jsme pro vás tři programy na čištění automobilů. Věříme, že vám budou vyhovovat.

  • suchá cesta

  • mokrá cesta/tepování

SUCHÁ CESTA

Auto Basic

Pokud chcete váš automobil vyčistit od největších nečistot, nabízíme vám program Auto Basic. Čištění se skládá z vysátí celého interiéru automobilu včetně zavazadlového prostoru. Vyčistíme vám také rámy dveří a okna.

MOKRÁ CESTA

Auto Advance

Pokročilejší metoda čištění automobilu je tepování. Tato mokrá cesta zaručuje vyčištění značného množství špíny z automobilových sedaček. Autosedačky jsou většinou zanesené, i když vypadají čistě. Vytepovat lze skoro celý interiér automobilu. Tento způsob je šetrný k čalounění automobilu. Tepování automobilu obsahuje náš program Auto Advance, který zahrnuje vysátí celého interiéru automobilu, tepování automobilu - sedaček, čištění rámu dveří automobilu, umytí oken.

Auto Profi

Chcete vyčistit, vytepovat váš automobil a dopřát interiéru vozidla to nejlepší? Právě pro vás máme program Auto Profi. Nemusíte být žádný manažer či ředitel, abyste si dopřáli příjemné svezení v čistém a voňavém interiéru automobilu, který opět vypadá svěže a mladě.

Tento program obsahuje vysátí automobilu, vytepování automobilu, sedaček, koberečků, čalounění ve dveřích, umytí rámu dveří, vyčištění oken a hlavně umytí a oživení plastů. Váš miláček bude zevnitř krásně čistý a provoněný.

Proč zvolit právě nás? Používáme profesionální anglickou autokosmetiku a profesionální značkové stroje. Přijedeme za vámi, nemusíte řešit složité přesuny, ušetříte čas a peníze.

Kompletní ceník ZDE