Mytí oken

  • Domácnosti, obchody, komerční budovy, horolezecká technika

  • Klasická okna, střešní okna + konzultace závad střechy, fasádní okna

  • Pravidelný servis, jarní čištění, zvláštní příležitosti

  • Důležité pro zdraví - přísun slunečního záření - vitamin D

  • Montáž stínění, různé druhy - žaluzie, rolety

Mytí oken (i za použití horolezecké techniky)/ konzultace střešních oken/střech

Naše firma se zabývá profesionálním mytím oken. Okna jsou neoddělitelnou součástí našich domovů. Okny proudí drahocenné sluneční světlo, které rozjasňuje a zpříjemňuje naše domovy. Proto bychom neměli zapomínat na jejich pravidelnou údržbu. Jak je krásné, když na jaře první sluneční paprsky procházejí umytými okny! Rozjasní náš byt, ale nejen ten, ale i náš život. Slunce pozvedne náladu a jeho životodárné účinky posílí vaše zdraví. Známý je fakt, že sluneční paprsky pomáhají se zpracováním některých vitamínů v našem těle. Zejména vitaminu D, který je důležitý pro vstřebávání vápníku do krve a potažmo našich kostí. Slunce pomáhá jednotlivým buňkám v řídících procesech a v mnoha ohledech je blahodárné pro naše tělo i duši. Nezapomínejte na krásný uklidňující pohled přes čistá umytá okna!

Jsme schopni zajistit profesionální mytí oken v jakémkoliv ročním období. Ideální doba je na jaře, ale také podzim je příhodný, aby bylo zajištěno co nejvíce slunečního záření, které je v zimě tak vzácné. Četnost mytí také záleží, na jakém místě žijete, podle prachového spadu a jak jste celkově nároční na světlo. Umyjeme celá okna zevnitř i z venku, pokud jsou otevírací, tak také uvnitř. Samozřejmostí je mytí rámů a parapetů. Velmi znečištěná okna například od samolepek dokážeme očistit profesionální žiletkovou škrabkou.

Chcete se blýsknout při výjimečné události, oslavě či před návštěvou přátel? Nablýskáme vám okna a navíc podtrhneme vzhled vaší prosluněné domácnosti vyčištěním koberců. Více ZDE

Dokážeme umýt také velmi špatně přístupná okna a střešní, fasádní okna pomocí horolezecké techniky. Nabízíme i konzultace týkající se pořízení střešních oken a jejich typů a řešení, případně samotnou montáž. Jsme schopni zajistit velmi moderní rolety, žaluzie jakéhokoliv typu (dřevo, hliník, apod.), japonské panelové stěny, zatemňovací zařízení, solárně napájené žaluzie a další. A když už budeme na střeše, proč bychom vám ji nezkontrolovali a nenavrhli řešení opravy či vyčištění?

Je toho opravdu mnoho, co jsme schopni zajistit a v čem vám poradit!