Rekonstrukce dřevěných prvků

  • Rekonstrukce střech, dřevěných konstrukcí – pergoly, altány, terasy apod.

  • Pokrývačské, klempířské práce

  • Dřevostavby

  • Střešní okna

  • Kontrola střech, opravy po zimě

  • Dřevěné, plovoucí a jiné podlahy

  • Zkušenosti ze zahraničí (Kanada)

Nechceme tvrdit, že ve stavebnictví zvládneme vše. Nezvládneme. Ale víme, co ano.
Máme zkušenosti s prací se dřevem. Dlouhá léta jsme se věnovali tesařství. S tím souvisí opravy a rekonstrukce střechy, pokrytí střechy od betonových tašek až po falcovanou měděnou střechu. Také zvládneme veškeré odvodnění, všechny prostupy, odvětrání a střešní okna. Máme i zkušenosti s dřevostavbami a to dokonce i v zahraničí (Kanada). Proto vám nabízíme naše všestranné služby. Snažíme se zákazníkům splnit většinu přání a největší naší prioritou je kvalitně odvedená práce.

Nabízíme zkontrolování střechy, výměnu prasklých tašek apod.
Opravy po zimě
Instalace střešních oken

Pergoly, i ty potřebují po čase údržbu. Je nutné se o ně starat a natírat, a pokud se toto zanedbává, velmi trpí a časem o ně můžete přijít. Někdy stačí nátěr, někdy je potřeba vše přebrousit a natřít znovu.

Venkovní terasy jsou úžasným doplňkem našich exteriérů. Bohužel také velmi trpí povětrnostními podmínkami. Nabízíme jejich oživení a vyčistění. Dle potřeby umíme i plošně přebrousit.

Dřevěné podlahy, zrenovujeme starou – proč platit za novou? Samozřejmě umíme položit novou podlahu. Umíme pokládat parkety, vlisy, použít tropické dřeviny, průmyslovou mozaiku. K tomu patří připravit podklad, případně zhotovit rošt pro pódium, schody atd.

Jak jsme uváděli na začátku, neumíme ze stavebnictví vše. Ale dřevo máme rádi a je to naše „láska“.

Do jiných oborů nechceme „fušovat“, chceme si stát za svojí prací. Ano můžeme vás nasměrovat či poradit i v tom, co známe z naší profesní praxe a případně doporučit další odborný postup.